iPhone 13 Шпалери
Переглянути 531+ iPhone 13 Шпалери щоб завантажити безкоштовно у HD & 4K
Ця колекція збирає 531 iPhone 13 Шпалери в одному місці. Встановіть на головний екран, екран блокування або простір за вікнами. Не коштує нічого, і велика версія не приховується. Перегляньте; порядок змінюється, коли з'являються нові роботи.
Виберіть свою модель
Показати всі моделі (66)
Показано 1–60 із 531 шпалер
Частина Iphone Колекції
33 категоріїТематична колекція шпалер, фонів, зображень, SVG та PNG.
Часті запитання
Яку роздільну здатність екрана має iPhone 13?
Екран iPhone 13 має 1 170 × 2 532 пікселів, співвідношення сторін 19,5:9. Кожні шпалери на цій сторінці мають таку форму та щонайменше 877 пікселів завширшки, тому вони заповнюють екран без розтягування або чорних смуг.
Які інші пристрої можуть використовувати ці шпалери для iPhone 13?
Таку ж форму екрана використовують Galaxy S26, Galaxy S25, Galaxy S25 FE, iPhone 18 Pro, iPhone 17e, тому шпалери з цієї сторінки підходять і їм.
Як встановити шпалери на моєму iPhone 13?
Завантажте зображення, відкрийте його у Фото, натисніть Поділитися та виберіть Використати як шпалери. Потім ви можете встановити його на екран блокування, головний екран або обидва на вашому iPhone 13.
Що входить до цієї колекції iPhone 13 Шпалери?
Десь близько 531 iPhone 13 Шпалери, і кількість зростає. Інші додаються поступово. Ви залишаєте собі все, що завантажили, без жодної плати.
Ці iPhone 13 Шпалери широкі чи високі?
Високий формат у всьому наборі. Створені з урахуванням телефонів.
Що ще охоплює ту саму тематику, що й iPhone 13 Шпалери?
Спробуйте fashion, design, phone, rose gold далі. Кожен зберігає власний склад.
Чи потрібно реєструватися, щоб зберегти ці iPhone 13 Шпалери?
Жодних витрат не передбачено. Пропустіть реєстрацію; вона не потрібна. Що бачите, те й завантажуєте — жодного штампу посередині.